Люди позичають гроші в усі часи – як економічно сприятливі, так і під час фінансових криз. Комусь не вистачає кількох тисяч гривень, щоб дожити до авансу, а хтось придбав нову автівку і трохи не розрахував свої фінансові можливості. У всіх цих ситуаціях стає актуальною послуга «позика грошей в Хмельницькому». Вона допомагає подолати життєві труднощі.

Взагалі, ідею мікрокредитування вигадав бангладеський банкір і професор економіки Мохаммад Юнус, якого називають соціальним підприємцем. Він створив першу мікрофінансову організацію «Грамінг банк» (дослівно перекладається як «Селянський банк»).

Мохаммад Юнус надавав мікрокредити найбіднішим верствам населення без жодних гарантій (застав). Суми кредитів інколи складали $27, проте при вкладанні цього ресурсу в розвиток власної справи навіть малі гроші давали людям можливість назавжди змінити своє життя.

Успіх проєкту був настільки феноменальним, що цей досвід запозичили й інші країни світу, зокрема США. За цей фінансовий винахід Мохаммад Юнус у 2006 році отримав Нобелівську премію миру.

Куди краще звернутися за мікрокредитом?

Сьогодні послуга з мікрокредитування доступна кожному українцю. Щоб дізнатися, де її надають, достатньо погуглити: «позика грошей в Хмельницькому». Зазвичай мікрокредити пропонують різноманітні онлайн-сервіси та мікрокредитні організації (МФО). Варто почитати відгуки їхніх клієнтів, щоб зробити правильний вибір.

Мікрофінансова організація повинна мати ліцензію на видачу кредитів, оскільки ця діяльність контролюється Національним банком України, щоб не допустити на ринок кредитування нелегальні компанії.

Суми, які можна отримати в борг, дуже різняться – від 5 до 20 тис. грн. За даними 2020 року, середня сума мікрокредиту, який брали українці, становить 3893 грн, що на 5% більше, ніж у 2019 році. Загалом торік у нашій державі фінансовими установами було видано 960 тис. мікрокредитів. Порівняно з 2019 р. це на 50% більше.

Найбільш доступна позика грошей в Хмельницькому в мікрофінансових організаціях (МФО), які надають кредити на термін від кількох тижнів до місяця. При цьому від людини не вимагають великого пакету документів, зокрема довідок про працевлаштування та доходи. Адже не кожний сьогодні може надати ці папери, оскільки багато людей працюють неофіційно або отримують доходи «в конверті».

Наскільки швидко оформлюється позика грошей в Хмельницькому?

Зазвичай вся процедура займає лічені хвилини – від 5 до 15. Достатньо залишити заявку на сайті, заповнити електронну анкету, завантажити фото документа, що підтверджує особу, й очікувати на результат. Повідомлення надійде у вигляді SMS на мобільний телефон позичальника.

Швидкість обслуговування – одна з головних переваг більшості МФО. Забезпечується вона тим, що клієнта не перевіряють в Бюро кредитних історій, а також не зважають на офіційний рівень доходів. Саме рішення про надання кредиту працівники мікрофінансової організації ухвалюють протягом двох хвилин. І чим частіше клієнт звертається до конкретного МФО, тим швидше ухвалюється по ньому рішення. Звісно, якщо людина вчасно повертає борги.

Після цього кошти зараховують на:

  • банківські карти Visa, MasterCard, Maestro;
  • електронні гаманці QIWI, WebMoney та ін.;
  • рахунок у будь-якій віртуальній платіжній системі – GlobalMoney, ApplePay, Android Pay, UnionPay та ін.

Практика свідчить, що найзручніше українцям отримувати позику на банківську картку. Проте кожен позичальник вибирає свій варіант.

Багато мікрофінансових організацій в Україні працюють уже понад 10–15 років. У них ретельно розроблена технологія мікрокредитування, що враховує усі місцеві нюанси ринку.