Умови надання грошей у борг у кожній організації мають свої нюанси. Одні ретельно перевіряють клієнта, інші – вважають це зайвим. Усе залежить від стратегії роботи конкретної фінансової організації, умов надання кредиту та навіть поточної ситуації на ринку мікрокредитування. Чим більше пропозицій, тим запеклішою є боротьба за потенційного клієнта.

Сьогодні отримати послугу «позика грошей Луцьк» можна без зайвої паперової тяганини та виснажливих перевірок для позичальника. Звісно, якщо йдеться про мікропозику на нетривалий термін (на місяць-два).

Причому отримати мікропозику можна, навіть не відвідуючи офіс компанії, тобто вся операція відбувається через інтернет. Останній варіант стає все більш популярним в українців через пандемію коронавірусу. До того ж це зручно, оскільки не потрібно витрачати зайвого часу на відвідування МФО.

Коли потрібна позика грошей Луцьк, мікрофінансові організації просять позичальника надати такі документи:

  • паспорт громадянина України або водійське посвідчення;
  • ідентифікаційний код;
  • довідку про доходи за останні пів року з місця роботи;
  • номер банківської картки або електронного гаманця.

Позичальнику обов’язково має виповнитися 18 років на момент отримання кредиту. Неповнолітній не може взяти гроші в борг у будь-якій офіційно працюючій кредитній установі України.

У боротьбі за клієнта деякі МФО скоротили перелік необхідних документів до мінімуму. Іноді позика грошей Луцьк надається людині, яка є громадянином України і надала документ, що посвідчує особу. Спрощений підхід багатьох МФО до переліку документів – це орієнтація на сучасні потреби клієнтів, оскільки чимало людей не можуть підтвердити свої офіційні доходи, але є платоспроможними.

Завдяки цьому мікрокредитування стає доступним широким верствам населення. Навіть безробітні або люди, які вимушені працювати без офіційного оформлення, можуть звернутися за послугою «позика грошей Луцьк». Доступна вона і людям пенсійного віку, навіть якщо вони отримують мінімальну пенсію.

У разі, коли потрібно взяти в борг значну суму грошей, фінансові установи вимагають більше документів і ретельніше перевіряють потенційного позичальника. Вони просять клієнта надати:

  • паспорт громадянина України;
  • довідку з місця проживання про прописку;
  • довідку, що підтверджує його працевлаштування;
  • ідентифікаційний код платника податків;
  • довідку про склад сім’ї;
  • документи, що підтверджують володіння автомобілем, будинком або квартирою, тобто власністю, яка може слугувати заставою.

Список документів у кожній фінансовій установі відрізняється і залежить від політики керівництва. Зазвичай усю інформацію пропонують надати особисто в офіс компанії або завантажити фото документів в особистий кабінет на сайті інтернет-сервісу з кредитування. Такий підхід дає змогу зменшити ризики неповернення кредиту і полегшує процес перевірки платоспроможності й відповідальності позичальника.

Як не потрапити до «чорного списку» позичальників?

Коли відбувається оформлення мікропозики, зазвичай просять заповнити електронну анкету, куди потрібно вписати номер та серію паспорта, ким і коли він був виданий, а також ідентифікаційний код, номер банківської карти чи рахунка в електронній платіжній системі. Важливо ретельно перевірити всю інформацію, яку вводите в онлайн-форму.

Якщо станеться помилка і виявиться, що такого паспорта не існує, вам можуть відмовити у наданні мікропозики навіть без пояснення причини. І потім буде складно довести, що ви просто випадково помилилися.

При цьому співробітники МФО мають право внести дані про такого позичальника до бази неблагонадійних клієнтів або «чорний список». Тоді отримати мікропозику буде складно у будь-якій мікрофінансовій організації Луцька та інших населених пунктів України.