Кредит до зарплати – уже звичний спосіб «залатати» діру в бюджеті. Якщо років десять тому для отримання позики в банку треба було оформляти цілий стос документів, та й потім сплачувати чималі відсотки, то на сьогодні справи з кредитуванням в Україні йдуть набагато краще. З’явилося багато фінансових організацій, які надають послуги кредитування за цілком прозорими умовами і навіть в онлайн-режимі.

Ми зробили топ-підбірку мікрокредитних ресурсів, щоб позика грошей Львів стала для вас простою і безпечною.

Що таке МФО?

Для початку розберемось, які функції виконують МФО – малі фінансові організації. МФО, на відміну від банку, має повноваження тільки для одної послуги – надання короткострокових кредитів населенню. Українці все частіше оформляють споживацькі позики саме в таких організаціях. Головна причина популярності МФО – майже стовідсоткове схвалення запитів та мала кількість документів, які має оформити клієнт.

В українському законодавстві немає якогось одного закону, який би регулював діяльність малих фінансових організацій. Проте не можна сказати, що ці ресурси ніхто не контролює. Оформляючи позика грошей Львів, ви можете бути впевнені, що МФО підкоряються загальним документам, які регулюють товарно-грошові відносини:

 • Громадянському праву по захисту прав споживачів.
 • Закону України «Про електронну комерцію»;
 • Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання фінансових послуг».

А зовсім недавно були прийняті поправки до закону про споживацьке кредитування, в якому раніше не згадувалися мікрокредитні організації. На даний момент цей закон поширюється на сферу послуг МФО, зокрема обмежує максимальну суму пені. Тепер розмір позики у випадку невиплат може збільшуватися тільки вдвічі, а раніше МФО могли стягувати борги, які в десять разів перевищували початкову суму.

Кожна МФО повинна мати ліцензію від Нацкомфінпослуг, яка дозволяє надавати послуги. На сайті кредитної організації вона має розміщуватися на головній сторінці.

Перелік найпопулярніших МФО

Пропонуємо список найпопулярніших перевірених МФО, де можна оформити позика грошей Львів та в інших містах країни.

 1. Мікрокеш (microcash) надає кредит до 10 тисяч гривень на 30 днів. Відсоткова ставка – 1.7% в день. Заявка оформляється майже миттєво на сайті організації.
 2. ЄвроГроші. Ставка по відсотках ‑ 1.9%, а максимальна сума позики така сама, як і в попередньому МФО – 10 000 грн на 30 днів. Для отримання грошей на карту необхідно заповнити анкету на сайті.
 3. Dinero. Надає позику на 10 тисяч гривень максимально. Користуватися кредитом можна календарний місяць. У разі неможливості вчасного повернення боргу організація подовжує час на виплати від 7 до 30 днів. Головне – завчасно потурбуватися про оформлення заявки на пролонгацію.
 4. Бізпозика (bizpozyka). Позика грошей у Львові в компанії «Бізпозика» надається на строк від 8 до 16 тижнів, сума кредиту – від 10 до 100 тисяч UAH. Послуга вигідна для малих підприємців та фізичних осіб, кошти надаються на відкриття торгового місця, придбання обладнання та інші цільові витрати.
 5. ОнКредіт (oncredit.ua) – мікрокредитна організація, яка пропонує для населення суми кредиту до 15 тисяч гривень на 29 днів при відсотковій ставці 1.9%. Після заповнення анкети гроші надійдуть на вашу банківську карту за 15 хвилин.

Користуватися онлайн-сервісом по мікрокредитуванню дуже легко, позику можна оформити навіть з мобільного телефона.

Як оформити кредит онлайн?

Позика грошей Львів оформляється за кілька хвилин:

 1. Зайдіть на сайт вибраної МФО.
 2. Заповніть анкету споживача.
 3. Після верифікації (перевірки даних) кошти надійдуть на карту, реквізити якої ви повідомите в анкеті.

Пам’ятайте! Оформляючи позику, уважно читайте умови договору, тверезо оцініть свої можливості щодо повернення боргу.