Не завжди можна правильно розрахувати місячний бюджет і тоді доводиться шукати варіанти, як прожити до зарплати. Не всім людям зручно звертатися по допомогу до знайомих або родичів, та й багато родин в Україні живе від зарплати до авансу. Тому інколи варто скористатися послугою «позика грошей Рівне». Тим більше, що сьогодні її надають буквально на кожному кроці як офлайн, так і онлайн.

Варто лише звертати увагу на умови боргових зобов’язань: відсотки, чи потрібна застава, перелік необхідних документів, особливості вашої кредитної історії. Причому варто пам’ятати, що, згідно зі змінами до законодавства, наприклад, на мікрокредит сума штрафу за прострочення платежів з його повернення не може перевищувати подвійної суми боргу. Заборонено також змінювати відсоткову ставку.

Коли терміново потрібна позика грошей Рівне пропонує кілька варіантів, куди можна звернутися:

  • до будь-якої державної або приватної банківської установи, філія якої є у місті;
  • до мікрофінансових організацій, що надають мікропозики;
  • до різноманітних інтернет-сервісів, які перераховують позики на електронні гаманці або картки;
  • до приватних осіб, які надають відповідну послугу (в інтернеті багато оголошень).

На нетривалий термін сьогодні кошти в борг дають різні компанії, причому їх можуть перерахувати на картку буквально за лічені хвилини. При цьому правовідносини з позичальником оформлюються договором позики, якщо це юридична особа. Згідно зі статтею 1047 Цивільного кодексу України, він укладається у письмовій формі.

Якщо позика грошей Рівне береться у фізичної особи, вона має бути оформлена нотаріально завіреною розпискою. З нею позикодавець має право звернутися до суду, якщо позичальник не повертає кошти. І це привід залучити колекторів.

З яких причин можуть відмовити в оформленні кредиту?

Коли у людини вже є непогашений кредит, у наданні послуги «позика грошей Рівне» у банківській установі можуть відмовити, оскільки кредитні інспектори ретельно перевіряють платоспроможність потенційного позичальника. Крім цього, причиною відмови може стати негативна кредитна історія. Усі прострочення з погашення кредиту тепер зберігаються в Українському бюро кредитних історій (УБКІ). Кожен банк може перевірити там інформацію про будь-якого позичальника.

Якщо відмовили в банківській установі, варто звертатися до мікрофінансової організації (МФО), яка може надати гроші в борг без довідки про доходи, лише за паспортом та ідентифікаційним кодом. Причому деякі організації навіть довідку з податкової не вимагають – лише посвідчення особи.

Звісно, відсотки за мікрокредитом у МФО будуть вищими, ніж у банку, але кошти зарахують на вашу картку без зайвих перевірок і паперової тяганини. Наприклад, якщо ви берете в борг на місяць 6 тис. грн, віддати доведеться 7–8 тис. грн. Проте бувають ситуації, коли без позики неможливо подолати певні життєві ситуації:

  • терміново потрібно зробити операцію або недешеве обстеження у клініці;
  • знадобилось придбати дорогі медпрепарати для лікування;
  • необхідно оплатити путівку на відпочинок дитини або всієї родини;
  • з’явився шанс придбати якусь важливу для вас річ за вигідною ціною (скидки, розпродаж тощо);
  • зламався ноутбук, телевізор чи пральна машинка і терміново потрібно їх відремонтувати або придбати відповідну заміну;
  • через борги відключили електро-, газо- або водопостачання й необхідно його відновити.

Інколи переплата за мікрокредит буває вигідною і цілком виправданою. Особливо, коли йдеться про життя та здоров’я близької людини. А гроші завжди можна заробити. Той, хто шукає варіанти додаткового доходу, обов’язково знайде, як вчасно й безболісно розрахуватися з боргами.