Плануєте відкрити свою справу? Але потрібен стартовий капітал? Скористайтеся пропозиціями кредитних організацій. Вже, на щастя, минули часи, коли позику брати було ризиковано через недосконалу законодавчу базу. На даний моменті працює багато різних фінансових організацій, де можна оформити кредит під невеликі відсотки.

Позика грошей Тернопіль ‑ послуга з досить широким діапазоном. Заявки на оформлення кредиту приймаються від повнолітніх громадян України, верхньої межі вік клієнта фінансової організації не має. Адреси і контактні дані банків та кредитних спілок можна знайти в Інтернеті при відповідному запиті.

Види споживацьких кредитів

Перш ніж оформити позику в Тернополі, ознайомтесь з видами споживацьких кредитів та типами фінансових організацій.

1. Кредитна спілка. Це некомерційна організація, об’єднання фізичних осіб з метою забезпечення членів спілки фінансовими послугами, а точніше кредитуванням. Регулюється діяльність кредитної спілки відповідними законами України:

  • «Про кредитні спілки»;
  • «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» (від 12.07.2001 року).

У Тернополі працюють кілька кредитних спілок: «Кредит-Фос» (на вулиці за Рудкою), «Бі-ленд» (на бульварі Т. Шевченка), «Терна» (вул. Коперника), Cash Point (на вулиці Руській).

2. Банківська установа. Банк – фінансова організація з багатьма повноваженнями, серед яких є і кредитування. Оформити Позика грошей Тернопіль в банку не важко, тим більше що офіси майже всіх банків міста знаходяться в центрі:

▪ Банк «Експрес Фінанс», що на вулиці Острозького, надає кредити на строк до трьох років, максимальна сума – 100 тисяч гривень. В установі розроблені програми кредитування для різних соціальних верств населення, включаючи пенсіонерів, жінок у декретній відпустці та навіть осіб з поганою кредитною історією.

▪ Акцент- Банк має в Тернополі 6 відділень: 2 на вулиці Руській, по одному на бульварі Петлюри, проспекті Злуки, вулицях Живова і Лесі Українки. Максимальний розмір позики – до 100 000 грн. Основний документ, який треба мати з собою, ‑ паспорт.

▪ Credit Agricole – офіс на вулиці Князя Острозького;

▪ Ідея Банк на вул. Руській надає позики повнолітнім громадянам на загальних умовах.

Це тільки деякі з більш ніж двадцяти банків або їх філій у Тернополі. Знайти контакти і більш детальні адреси можна в мережі Інтернет.

3. Позика грошей у Тернополі в ломбарді також хороший спосіб отримати необхідну суму на розвиток бізнесу чи термінове придбання необхідної техніки. Ломбард – установа, яка видає певні суми в борг під заставу цінних речей. Найпоширеніша відсоткова ставка в ломбардах – 5% в місяць. Позика в ломбарді вигідна ще тим, що не вимагається багато документів: на підтвердження доходів, страхових полісів і т. п. Пред’явити необхідно тільки паспорт та ідентифікаційний код. У Тернополі вже кілька років успішно працюють кілька ломбардів: Cashbox (на вул. Шептицького), «Партнер» ‑ 3 відділення на вулиці Руській, «Комод» ‑ 3 відділення (вулиці Слівенська і Куліша, проспект Злуки).

Кожен вид споживацьких кредитів має свої нюанси, обов’язково вивчіть всі умови перед оформленням позики.

Кредит онлайн

Також позика грошей Тернопіль можна оформити на сайті МФО – малих фінансових організацій, основна і єдина функція яких – кредитування населення на короткий строк (до місяця). Великої суми тут не одержати ( максимальний розмір позики – 10-15 тисяч гривень), зате не вимагається ніяких документів, крім паспорта, і майже стовідсотково приймаються всі заявки.

Надійні МФО шукайте на сайтах-рейтингах, де дані ресурси проходять багаторівневу перевірку. Серед найвідоміших МФО можна назвати CreditPlus, Dinero, Moneyveo. Ставтеся до позики відповідально, розплануйте способи і строки повернення боргу – тоді кредитні кошти дійсно вирішать ваші проблеми, а не створять нові.