Непередбачувані фінансові втрати можуть статися в будь-який момент. При цьому далеко не в кожній родині сьогодні є фінансова подушка безпеки, щоб оплатити перебування рідної людини в лікарні, відновити пошкоджене внаслідок надзвичайної ситуації житло, відремонтувати автомобіль, що потрапив у ДТП, тощо.

У критичних ситуаціях терміново потрібно шукати вихід із фінансової кризи – звертатися до друзів або близьких або ж швидко оформлювати кредит. У таких випадках актуальними стають запити в інтернеті «Позика грошей Ужгород».

Способів отримання позики багато: звернутися до банку, мікрофінансової організації (МФО), інтернет-сервісу мікропозик, приватної особи. Кожен вибирає той варіант, який йому більше підходить. Практика свідчить, що найчастіше обирають тих, кому більше довіряють, і хто пропонує менші відсотки та вигідніші умови оформлення договору кредитування.

Без тривалої перевірки документів та платоспроможності позичальника кошти в борг надають МФО. Розмір такої позики може коливатися від 5 до 20 тис. грн.

Найчастіше до мікрофінансових організацій звертаються люди, які не можуть отримати кредит у банківській установі. Причини бувають різні: відсутність роботи, недостатній офіційний дохід, непогашений борг за попереднім кредитом. А інколи виникає ситуація, коли людина не має офіційної реєстрації за місцем проживання, через що їй відмовляють надавати гроші в борг.

Коли потрібна позика грошей Ужгород, переваги звернення до МФО очевидні:

  • перерахунок коштів на карту або рахунок в електронному сервісі платежів відбувається буквально за 5, максимум 15–30 хвилин;
  • немає необхідності збирати великий пакет документів, зокрема замовляти довідки про офіційне працевлаштування та доходи за місцем роботи;
  • непотрібно стояти в чергах та відвідувати офіс фінансової установи;
  • відсутність потреби ризикувати майном (квартирою або автівкою), оскільки немає застави.

Проте обов’язково потрібно надати згоду на обробку персональних даних. Без цього документа неможливо оформити мікрокредит, оскільки це одна з вимог українського законодавства.

У деяких фінансових установах позика грошей Ужгород надається на суму до 500 тис. грн. Причому весь процес її оформлення відбувається дистанційно – через сайт компанії. Це зручно для людей із обмеженою мобільністю, а також для пенсіонерів, яким складно добиратися до офісу фінансової установи і довго сидіти в чергах.

Коли замовляєте послугу «позика грошей Ужгород», ретельно перевіряйте відсотки, умови повернення кредиту, а також штрафні санкції за затримку виплати боргу. В деяких компаніях можуть нараховувати до 2% від суми на день. Тому варто уважно вивчати договір позики, який збираєтесь підписати. Можна також почитати відгуки реальних позичальників в інтернеті.

Добросовісні МФО орієнтуються на потреби клієнтів і намагаються створити максимально зручні умови отримання позики. На своєму сайті вони обов’язково оприлюднюють повну вартість кредиту та прописують порядок його повернення. Вони також дотримуються вимог українського законодавства, яке передбачає жорсткий ліміт на нарахування фінансових санкцій за прострочення платежів. Штрафи не можуть вдвічі перевищувати суму позики, якщо вона перевищує 6 тис. грн. Це дозволяє захистити позичальників від зайвих фінансових втрат і зменшити ризики неповернення кредиту через непомірні нарахування.

[wpdatatable id=3]

Водночас усі дані про позичальника мають вноситися в Бюро кредитних історій. Тому, якщо він вчасно не поверне борг, у подальшому йому буде ще складніше взяти кредит у банку на вигідних умовах. Тобто зміни в українському законодавстві щодо споживчого кредитування захищають як позичальника, так і позикодавця.